MANICURE

Manicure klasyczny:

Manicure jest zabiegiem pielęgnującym dłonie, zarówno skórę dłoni jak i jej paznokcie.

Przed przystąpieniem do zabiegu wykonywana jest dezynfekcja skóry dłoni.

Po opracowaniu paznokci oraz skórek wokół płytki paznokcia następuje wykonanie peelingu ziarnistego, w celu poprawy krążenia i odżywienia skóry dłoni. Po zmyciu peelingu płytkę paznokcia albo polerujemy, albo przygotowujemy do malowania. Kolejnym punktem w tym zabiegu jest aplikacja kremu odpowiednio dobranego do potrzeb skóry dłoni oraz aplikacja preparatu pielęgnacyjnego w obrębie wału okołopaznokciowego.

Manicure męski:

Kolejność kroków zabiegu jest dość zbliżona do manicure klasycznego, choć w praktyce zabieg znacznie się od niego różni. Dłonie panów wymagają nieco innej, właściwej dla nich opieki. Dobór produktów i odpowiednich działań sprawią, że zabieg odbędzie się sprawnie i profesjonalnie.

Manicure SPA:

Manicure SPA jest jednym z najprzyjemniejszych zabiegów dotyczących dłoni.

Wspaniały masaż potrafi zrelaksować i na chwilę powstrzymać pęd dnia. Na zakończenie aplikowany jest preparat bogaty w witaminy i minerały oraz substancje odżywcze, który doda skórze blasku i energii. Serdecznie polecamy.

Malowanie odżywką:

Jako uzupełnienie manicure proponujemy nałożenie, po odpowiednim przygotowaniu płytki, warstwy produktu wzmacniającego paznokcie.

Dzięki fachowej wiedzy naszego personelu dokładnie dowiecie się, jak dbać o Wasz rodzaj paznokci, by były one silne i zdrowe.

Malowaniem lakierem:

Proces zaczyna się od przygotowania płytki paznokcia do nałożenia koloru; zanim to jednak nastąpi należy nanieść na paznokcie odpowiedni preparat, czyli bazę, która zabezpiecza paznokcie przed reagowaniem płytki paznokci na barwnik zawarty w lakierze, a także dodatkowo wzmacnia jego przyczepność, a zatem trwałość. Aplikacja koloru powinna się odbywać w dwóch warstwach: każdą z nich nakłada się nieco inaczej. Po aplikacji lakieru w wybranym kolorze, na zakończenie malowania, aplikowany jest top-coat: preparat nawierzchniowy, dzięki któremu kolor na paznokciach będzie miał wysoki połysk oraz będzie utrzymywał się dłużej.

Po malowaniu, by dopełnić całości, stosujemy preparat ułatwiający wysychanie lakieru, oraz preparat pielęgnujący do skórek.

Malowanie Gel Color by O.P.I

Wspaniała technologia, która pozwala cieszyć się efektem koloru z wysokim połyskiem nawet do trzech tygodni! Dzięki tej fantastycznej technice kolor po utrwaleniu w lampie LED jest trwały i suchy już po 30 sekundach! Duża gama kolorystyczna zachęca do poszukiwania swoich ulubionych odcieni.